RKB-24AUL-B PATLITE
  • Part Number: RKB-24AUL-B
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, w/Alarm, 100mm, Bulb, 24VDC, Rotating Warning Light
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about RKB-24AUL-B PATLITE
    RKB-24AUL-B PATLITE
    RKB-24AUL-B is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. RKB-24AUL-B is described as Rotating Beacon, w/Alarm, 100mm, Bulb, 24VDC, Rotating Warning Light. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE