SKH-24EA-B PATLITE
  • Part Number: SKH-24EA-B
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, Blue, 100mm, Bulb, 24VDC, Rotating Warning Light, Direct Mt
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about SKH-24EA-B PATLITE
    SKH-24EA-B PATLITE
    SKH-24EA-B is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. SKH-24EA-B is described as Rotating Beacon, Blue, 100mm, Bulb, 24VDC, Rotating Warning Light, Direct Mt. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED