SKHB-120A-G PATLITE
  • Part Number: SKHB-120A-G
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, w/Alarm, 118mm, Bulb, 120VAC, Rotating Warning Light
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about SKHB-120A-G PATLITE
    SKHB-120A-G PATLITE
    SKHB-120A-G is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. SKHB-120A-G is described as Rotating Beacon, w/Alarm, 118mm, Bulb, 120VAC, Rotating Warning Light. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL