SKHB-12A-R PATLITE
  • Part Number: SKHB-12A-R
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, w/Alarm, 118mm, Bulb, 12VDC, Rotating Warning Light
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about SKHB-12A-R PATLITE
    SKHB-12A-R PATLITE
    SKHB-12A-R is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. SKHB-12A-R is described as Rotating Beacon, w/Alarm, 118mm, Bulb, 12VDC, Rotating Warning Light. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE