DA2710100L Panasonic
  • Available: 402,989
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DA2710100L Panasonic
    DA2710100L Panasonic
    DA2710100L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Zener Single Diodes category. DA2710100L is described as DIODE GEN 80V 100MA SSSMINI2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE