DA2J10100L Panasonic
  • Available: 1,601,541
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DA2J10100L Panasonic
    DA2J10100L Panasonic
    DA2J10100L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Zener Single Diodes category. DA2J10100L is described as DIODE GEN PURP 80V 100MA SMINI2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"