ECQ-E2124KB Panasonic
  • Part Number: ECQ-E2124KB
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,861
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"