ELC-06D3R9E Panasonic
  • Part Number: ELC-06D3R9E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.9UH 2.8A 30 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-06D3R9E Panasonic
    ELC-06D3R9E Panasonic
    ELC-06D3R9E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-06D3R9E is described as FIXED IND 3.9UH 2.8A 30 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.