ELC-08D220E Panasonic
  • Part Number: ELC-08D220E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 2A 34 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-08D220E Panasonic
    ELC-08D220E Panasonic
    ELC-08D220E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-08D220E is described as FIXED IND 22UH 2A 34 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN