ELC-08D2R7E Panasonic
  • Part Number: ELC-08D2R7E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.7UH 6.3A 11 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 31
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-08D2R7E Panasonic
    ELC-08D2R7E Panasonic
    ELC-08D2R7E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-08D2R7E is described as FIXED IND 2.7UH 6.3A 11 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM