ELC-08D3R3E Panasonic
  • Part Number: ELC-08D3R3E
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5.7A 13 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-08D3R3E Panasonic
    ELC-08D3R3E Panasonic
    ELC-08D3R3E is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-08D3R3E is described as FIXED IND 3.3UH 5.7A 13 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE