ELC-10E220L Panasonic
  • Part Number: ELC-10E220L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 2A 56 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-10E220L Panasonic
    ELC-10E220L Panasonic
    ELC-10E220L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-10E220L is described as FIXED IND 22UH 2A 56 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.