ELC-11D3R3F Panasonic
  • Part Number: ELC-11D3R3F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 4.9A 15 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-11D3R3F Panasonic
    ELC-11D3R3F Panasonic
    ELC-11D3R3F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-11D3R3F is described as FIXED IND 3.3UH 4.9A 15 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM