ELC-12E122L Panasonic
  • Part Number: ELC-12E122L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.2MH 400MA 1.2 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-12E122L Panasonic
    ELC-12E122L Panasonic
    ELC-12E122L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12E122L is described as FIXED IND 1.2MH 400MA 1.2 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL