ELC-12E681L Panasonic
  • Part Number: ELC-12E681L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 680UH 520MA 610 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-12E681L Panasonic
    ELC-12E681L Panasonic
    ELC-12E681L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-12E681L is described as FIXED IND 680UH 520MA 610 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V