ELC-15E680L Panasonic
  • Part Number: ELC-15E680L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 3.5A 45 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 523
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-15E680L Panasonic
    ELC-15E680L Panasonic
    ELC-15E680L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-15E680L is described as FIXED IND 68UH 3.5A 45 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM