ELC-18B121L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B121L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 120UH 3A 65 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18B121L Panasonic
    ELC-18B121L Panasonic
    ELC-18B121L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B121L is described as FIXED IND 120UH 3A 65 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM