ELC-18B391L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B391L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 390UH 1.8A 150 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 69
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-18B391L Panasonic
    ELC-18B391L Panasonic
    ELC-18B391L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B391L is described as FIXED IND 390UH 1.8A 150 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.