ELC-18B470L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B470L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 4.3A 37 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 496
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-18B470L Panasonic
    ELC-18B470L Panasonic
    ELC-18B470L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B470L is described as FIXED IND 47UH 4.3A 37 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.