ELC-18E561L Panasonic
  • Part Number: ELC-18E561L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 560UH 1.4A 170 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E561L Panasonic
    ELC-18E561L Panasonic
    ELC-18E561L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E561L is described as FIXED IND 560UH 1.4A 170 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F