ELC-3FN150M Panasonic
  • Part Number: ELC-3FN150M
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 370MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,820
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3FN150M Panasonic
    ELC-3FN150M Panasonic
    ELC-3FN150M is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3FN150M is described as FIXED IND 15UH 370MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP