ELC-3FN1R8N Panasonic
  • Part Number: ELC-3FN1R8N
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.8UH 1.1A 110 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,235
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3FN1R8N Panasonic
    ELC-3FN1R8N Panasonic
    ELC-3FN1R8N is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3FN1R8N is described as FIXED IND 1.8UH 1.1A 110 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.