ELC-3FN470M Panasonic
  • Part Number: ELC-3FN470M
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 230MA 2.45 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,105
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3FN470M Panasonic
    ELC-3FN470M Panasonic
    ELC-3FN470M is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3FN470M is described as FIXED IND 47UH 230MA 2.45 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"