ELC-3FN7R5N Panasonic
  • Part Number: ELC-3FN7R5N
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 7.5UH 600MA 390 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,265
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3FN7R5N Panasonic
    ELC-3FN7R5N Panasonic
    ELC-3FN7R5N is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3FN7R5N is described as FIXED IND 7.5UH 600MA 390 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT