ELC-3GN330M Panasonic
  • Part Number: ELC-3GN330M
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33UH 280MA 1.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,722
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3GN330M Panasonic
    ELC-3GN330M Panasonic
    ELC-3GN330M is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3GN330M is described as FIXED IND 33UH 280MA 1.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A