ELC11D180F Panasonic
  • Part Number: ELC11D180F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18UH 3.1A 37 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC11D180F Panasonic
    ELC11D180F Panasonic
    ELC11D180F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC11D180F is described as FIXED IND 18UH 3.1A 37 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.