ELC11D560F Panasonic
  • Part Number: ELC11D560F
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 56UH 2.1A 71 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC11D560F Panasonic
    ELC11D560F Panasonic
    ELC11D560F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC11D560F is described as FIXED IND 56UH 2.1A 71 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD