ELF-18D606 Panasonic
  • Available: 28
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELF-18D606 Panasonic
    ELF-18D606 Panasonic
    ELF-18D606 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. ELF-18D606 is described as COMMON MODE CHOKE 18MH 1A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    View
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM