ELF-18D606F Panasonic
  • Available: 205
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELF-18D606F Panasonic
    ELF-18D606F Panasonic
    ELF-18D606F is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. ELF-18D606F is described as CMC 18MH 1.2A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL