ELF-25C032A Panasonic
  • Available: 200
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELF-25C032A Panasonic
    ELF-25C032A Panasonic
    ELF-25C032A is manufactured by Panasonic and is categorized in the Common Mode Chokes category. ELF-25C032A is described as COMMON MODE CHOKE 3.2A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"