ELG-TEA1R0NA Panasonic
  • Part Number: ELG-TEA1R0NA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1UH 1A 150 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 32,275
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELG-TEA1R0NA Panasonic
    ELG-TEA1R0NA Panasonic
    ELG-TEA1R0NA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELG-TEA1R0NA is described as FIXED IND 1UH 1A 150 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.