ELG-TEA3R3NA Panasonic
  • Part Number: ELG-TEA3R3NA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 800MA 250 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 27,826
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELG-TEA3R3NA Panasonic
    ELG-TEA3R3NA Panasonic
    ELG-TEA3R3NA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELG-TEA3R3NA is described as FIXED IND 3.3UH 800MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT