ELJ-DA101JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-DA101JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 100UH 70MA 13 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,571
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-DA101JF Panasonic
    ELJ-DA101JF Panasonic
    ELJ-DA101JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-DA101JF is described as FIXED IND 100UH 70MA 13 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.