ELJ-DA680JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-DA680JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 85MA 9 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-DA680JF Panasonic
    ELJ-DA680JF Panasonic
    ELJ-DA680JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-DA680JF is described as FIXED IND 68UH 85MA 9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE