ELJ-EA100KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-EA100KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 160MA 260 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,939
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-EA100KF Panasonic
    ELJ-EA100KF Panasonic
    ELJ-EA100KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-EA100KF is described as FIXED IND 10UH 160MA 260 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN