ELJ-EA2R2MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-EA2R2MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 350MA 100 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,273
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-EA2R2MF Panasonic
    ELJ-EA2R2MF Panasonic
    ELJ-EA2R2MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-EA2R2MF is described as FIXED IND 2.2UH 350MA 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V