ELJ-EA680KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-EA680KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 60MA 1.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,662
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-EA680KF Panasonic
    ELJ-EA680KF Panasonic
    ELJ-EA680KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-EA680KF is described as FIXED IND 68UH 60MA 1.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM