ELJ-FA100JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA100JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 140MA 2.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,132
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA100JF Panasonic
    ELJ-FA100JF Panasonic
    ELJ-FA100JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA100JF is described as FIXED IND 10UH 140MA 2.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.