ELJ-FA181JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA181JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 180UH 50MA 17 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,784
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA181JF Panasonic
    ELJ-FA181JF Panasonic
    ELJ-FA181JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA181JF is described as FIXED IND 180UH 50MA 17 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE