ELJ-FA470KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FA470KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 75MA 7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,252
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FA470KF Panasonic
    ELJ-FA470KF Panasonic
    ELJ-FA470KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FA470KF is described as FIXED IND 47UH 75MA 7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM