ELJ-FB180JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB180JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18UH 205MA 2.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,677
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB180JF Panasonic
    ELJ-FB180JF Panasonic
    ELJ-FB180JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB180JF is described as FIXED IND 18UH 205MA 2.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM