ELJ-FB1R0KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB1R0KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1UH 470MA 520 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,168
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB1R0KF Panasonic
    ELJ-FB1R0KF Panasonic
    ELJ-FB1R0KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB1R0KF is described as FIXED IND 1UH 470MA 520 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN