ELJ-FB220JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB220JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 195MA 2.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,253
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB220JF Panasonic
    ELJ-FB220JF Panasonic
    ELJ-FB220JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB220JF is described as FIXED IND 22UH 195MA 2.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM