ELJ-FB2R2KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB2R2KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 410MA 610 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,774
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB2R2KF Panasonic
    ELJ-FB2R2KF Panasonic
    ELJ-FB2R2KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB2R2KF is described as FIXED IND 2.2UH 410MA 610 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR