ELJ-FB821JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB821JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 820UH 45MA 45 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,066
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB821JF Panasonic
    ELJ-FB821JF Panasonic
    ELJ-FB821JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB821JF is described as FIXED IND 820UH 45MA 45 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.