ELJ-FB8R2KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FB8R2KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 8.2UH 250MA 1.6 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,824
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FB8R2KF Panasonic
    ELJ-FB8R2KF Panasonic
    ELJ-FB8R2KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FB8R2KF is described as FIXED IND 8.2UH 250MA 1.6 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.