ELJ-FC120KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC120KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12UH 75MA 4.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,138
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC120KF Panasonic
    ELJ-FC120KF Panasonic
    ELJ-FC120KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC120KF is described as FIXED IND 12UH 75MA 4.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"