ELJ-FC1R2KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC1R2KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.2UH 180MA 750 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,140
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC1R2KF Panasonic
    ELJ-FC1R2KF Panasonic
    ELJ-FC1R2KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC1R2KF is described as FIXED IND 1.2UH 180MA 750 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"