ELJ-FC220JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC220JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 60MA 6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,511
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC220JF Panasonic
    ELJ-FC220JF Panasonic
    ELJ-FC220JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC220JF is described as FIXED IND 22UH 60MA 6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE