ELJ-FC270JF Panasonic
  • Part Number: ELJ-FC270JF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27UH 115MA 6.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,102
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-FC270JF Panasonic
    ELJ-FC270JF Panasonic
    ELJ-FC270JF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-FC270JF is described as FIXED IND 27UH 115MA 6.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.